Návštevu svadobného salónu si plánujte približne 6 mesiacov pred svadbou, platí pravidlo čím skôr prídete, tým väčší výber budete mať a neriskujete, že práve Vaše vysnívané svadobné šaty už budú obsadené. Na skúšku si rozhodne zoberte poradcu, pomôže Vám s výberom.

Jednoznačne áno. Zavolajte nám a dohodneme si termín. Pracujeme na objednávku, takže môžete prísť skúšať aj cez víkend alebo v neskorších hodinách.

Odporúčame si na našej stránke vytipovať modely, ktoré sa Vám páčia. Skúška štandardne trvá 60-90 minút. Vyskúšame všetky, ktoré sa Vám páčia, následne si prejdeme, ktoré sa Vám pozdávali najviac, prípadne opäť vyskúšame Vaše topky. Prosíme Vás, aby ste si na
skúšku nedávali krycí krém, budeme veľa skúšať a chceme predísť zašpineniu šiat. Špirála je samozrejme v poriadku. Na prvú skúšku topánočky ešte nepotrebujete.

Cena prenájmu závisí od modelu, ktorý si vyberiete. Ak si ale vyberiete na prvej skúške tie pravé, dostanete od nás automaticky zľavu 20% z ceny prenájmu!

Nie! Záleží iba od Vás koľko šiat budete mať záujem skúšať počas 60-90 minút.

Nie! u nás v salóne je skúška svadobných šiat bezplatná.

Áno, fotenie je u nás povolené a odporúčané! Keď sa neviete rozhodnúť na mieste, fotky Vám pomôžu, prípadne poprosíte Vašich blízkych o radu.

Pokiaľ ste si u nás vybrali Vaše vytúžené šaty, spíšeme rezervačnú zmluvu na konkrétny model a dátum. Úhrada je rozdelená do dvoch častí, najprv zaplatíte rezervačný poplatok. Pri preberaní rezervovaných šiat, doplatíte zvyšnú časť zo sumy prenájmu uvedenú
v zmluve. Rezervačný poplatok slúži ako zábezpeka, aby sme Vaše svadobné šaty ďalej neskúšali s inými nevestami. V prípade, že svoju rezerváciu budete neskôr chcieť zrušiť záloha je nevratná. Šaty si odnášate zo salónu vo štvrtok resp. piatok pred svadbou, v pondelok po svadbe ich vraciate späť do salónu. Svadobné šaty preberieme a spolu skontrolujeme.